web sitesi acmak istiyorum

gökmer elektrik adli bagcilarda olan bi dukkanim var ve dukkanimin web sitesini acmak istiyorum urun satis ve pazarlama imkani ariza yonlendirme istiyorum bunun icin napmam gerekir bu arada reklam olmasini isterim

kullanicigokmer kullanicigokmer (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    internette e-ticaret site yazılımları satan bir çok firma ve freelance çalışan kişiler var onların  referanslarına bakıp bütçene göre satın alabilirsin..
    web sitenin reklam için de google ads inceleyebilirsin..

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

      • Ticimax
      • İdeasoft

      Gibi hazır e-ticaret çözümlerini deneyebilirsiniz.  Bu firmalar size yıllık ya da aylık belirli bir ücret karşılığında web sitesi kiralıyorlar.  Özellikle teknik bilgisi olmayan kullanıcılar için ideal.

      Fakat benim önerim öncelikle n11, gittigidiyor gibi pazar yerlerinde bir hesap açmanız ve öncelikle buradan satış yapmayı denemeniz. Ürün ve hizmetlerinizin bulunurluğu daha iyi olacaktır.

      alattin alattin (16984)