Web sitesi açmak istiyorum

Merhaba 1 sene kadar web tasarım dersi gördüm belgemde var ama kodlamayı unuttum. Web sitesi açmak istiyorum hazır site tasarımları olabilir. Ayrıca İnternet'te bedava web sitesi açma siteleri var onlar ne kadar güvenli? Son olarak ben blog tarzı bir şey düşünüyorum böyle PC programlarını falan tanıtıp, şu nasıl yapılır? gibi şeyleri blogumda yazmak isityorum. En son olarak ise bu işte para kazanı mı olur mu?

gercekhayat gercekhayat (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir söz vardır, Programlama asla unutulmaz, yalnızca pratik gerektirir. Sende biraz YouTube'dan HTML CSS dersleri izlersen bence hatırlarsın.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hiç kod yazmadan web sitesi sahibi olmak istersen Wordpress gibi hazır bir yazılım alt yapısı olan web sitesi açabilirsin.  Godaddy.com gibi alan adı satan yerlerde genelde wordpress hosting olarak paket satılır. Bununla kod yazmadan site sahibi olabilirsin.

      Ücretsiz dersen blogger.com, blogcu.com gibi sitelerden hesap açabilir ve kendi blogunu oluşturabilirsin.

      Gerçekten iyi içerik sağlarsan elbette para kazanırsın. Ama bu iş sandığın kadar kolay değil. Sitene ancak binlerce kişi girerse gerçekten para kazanabilirsin.

      hakan hakan (15424)
      6 yıl önce cevaplandı

      • paradan ziyade nasıl yapılır? şu program nasıldır? gibi sorulara cevap verme sitesi. gercekhayat 6 yıl önce