Web sitesinde gömülmüş pdf dosyası nasıl indirilir?

Web sitesindeki gömülmüş dosyalar var. Bu pdf dosyalarını nasıl indirebilirim?

monodrax monodrax (58)
3 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Her web sitesinde aynı yöntem ile pdf eklenmez. Dolayısı ile indirebileceklerin ve indiremeyeceklerin var.

Bazen PDF gibi görünse de aslında her sayfa JPG dosyasına çevrilir ve tek tek görüntülenir.  Bazı sitelerde PDF indirilmesi çeşitli tekniklerle yasaklanır.  Site adresi bilmeden bir şey söylemek mümkün değil. Biraz daha detay vermen lazım

alattin alattin (16984)
3 yıl önce cevaplandı

  • @alattin baktığım site kapanmış. url gösteremiyorum. monodrax 3 yıl önce