Web tarayıcıda ISS7 Hatası

web tarayıcılarla bir web sitesine girmeye çalıştığımda ıss7 hatası alıyorum resimdeki gibi neden olabilir acaba

bayvonali bayvonali (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Açmaya çalıştığım site bilgisayar üzerinde değil internet üzerinde yüklemen gereken bie eklenti olabilir mi

    bayvonali bayvonali (3)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hayır eklenti ile ilgisi yok. Sunucuda varsayılan dökümanı yapılandırman lazım. Sorunu tekrar düzenleyip tüm detayları yazarsan, ne yapmak istiyorsun vs gibi yardımcı olmaya çalışırım. alattin 7 yıl önce
    • ftp üzerinde kurulmuş bir sistem var ip adresi ile erişim sağlıyorum mac bilgisayardan girmeyi denediğimde direk açıyor windows yüklü bilgisayarda girmeyi denediğimde iss ile karşılaşıyorum. bayvonali 7 yıl önce
    • PC'nin tarayıcı verilerini temizlemende fayda var. Muhtemelen Cache'en geliyor. alattin 7 yıl önce
    • Ayrıca sorun çözüme kavuştuysa yazdığın bu cevabı düzenleyerek başkalarına da yardımcı olabilirsin @bayvonali alattin 7 yıl önce

    Bu bir hata değil. Bu IIS'de varsayılan web sitesinin ilk sayfası. Varsayılan web sitesi şu yol üzerinde bulunur:

    C:\inetpub\wwwroot

    Bu klasördeki tüm dosyaları silerseniz ve kendi dosyalarınızı atarsanız karşınıza web siteniz gelir.

    Bu klasör altına atılan şu dosyalar IIS tarafından başlangıç dosyası kabul edilir ve açılış önceliği verilir:

    • Default.htm
    • Default.asp
    • Index.htm
    • Index.html
    • Iisstart.htm

    Eğer sunucuya asp.net desteği yüklenmişse o zamand bu listeye Default.aspx de gelir.

    alattin alattin (16999)