WebCam Işık Kapatma

Arkadaşlar başlıktanda göründüğü gibi ben webcamda flaşın kapanmasını istiyorum çünkü çok parıltılı oluyor laptop kullanıyorum windows 10 yani ek kamera değil laptopun kendi kamerası kapatmam mümkünmü ?

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kamera ışıkları güvenlik açısından konulur ışık yandığında siz açık oldugunu anlarsınız gizli çekimleri önlemek için. Bu ışığı kapatmak windows üzerinden mümkün değil kameranın driverinda değişiklik yapmamız lazım diye okumuştum bir makalede.

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Tamam Teşekkürler. nizi666 7 yıl önce