Webdenal sitesi güvenilir mi?

Webdenal.com sitesinden bi filtre kahve makinesi alacağım fiyatı bütçeme göre çok uygun geldi. Merak ettiğim şey Webdenal güvenilir bir site mi?

Webdenal.com güvenli mi bilgisi olan ve daha önce bu siteden alış veriş yapan varsa nasıl oldu memnun musunuz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Webdenal 2004 yılından beri hizmet veren bir kuruluş.

    Webdenal güvenilir bir sitedir. Her alışveriş sitesinde benzer şikayetler olur. Ürünüm geç geldi, kargoda aksama oldu, gelen kutu ezikti gibi şikayetler her zaman olabilir.

    Daha önce webtenal sitesinden bir kaç kez alışveriş yaptım bir sorunla karşılaşmadım. Burada "güvenilir mi" sorusunu cevaplarken aldığım ürün teslim edilir mi, site dolandırıcı mı, verdiğim parayı alıp kaçarlar mı sınırları içerisinde değerlendiriyorum.

    Siparişinle ilgili bir sorun olduğunda karşında muhatap bulabiliyorsun.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet benim için de önemli olanlar bunlar @alattin. Kargonun geç gelmesi falan hiç önemli değil. Geç olsa bile düzgün bir şekilde teslim edilecek mi ona bakıyorum. omercik 5 yıl önce