Webs searches virüsü hala kalkmıyorr :((

Sizin paylaştığınız gibi herşeyi yaptım.Adwcleaner i indirdim ve pc yi taradı.Virüs gibi yazılımların adı falan vardı herşey bittikten sonra temizledim ve reset attım. Açtığımda adwcleaner in temizlediği şeyleri gördüm içinde webssearches de vardı.sevindim google chorme ye sağ tıklayıp webssearchesi sildim.google chormeye girdiğimde yine webssearches çıktı. Sizce ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

dante dante (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yüklü programlarda Websearches olmalı. Bunu kaldırmayı unutmayın.

    Websearches temizlemesi kolay bir tarayıcı korsanıdır. Mutlak eksik yaptığınız bir aşama vardır.

    uzmanim.net'te anlatılan aşamaları tekrar kontrol etmenizde fayda var.

    alattin alattin (16984)
    9 yıl önce cevaplandı

      Evet herşeyi tam ve eksiksiz olarak yaptım resetten sonra açtım websearches i silmiş adwcleaner google chorme ye sağ tıklayıp silmiştim zaten google chorme ye girdiğimde websearches yoktu sonra kapatıp tekrar açtım yine websearches çıktı :(((

      dante dante (1)