Websearch nasıl silinir, websearh kaldırma

Mesela google ye girdiğimde web seach çıkıyor?

kullanici121965 kullanici121965 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bligisayarınıza reklam yazılımları yüklenmiş gibi görünüyor.Bilgisyarınızı çeşitli temizlik araçları ile temizler ve reklam,zararlı yazılımları kaldırırsanız sorununuz çözülecektir.

    Bu programlar ile bilgisayarınızı tarayın;

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes anti-malware nedir? Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

    Combofix nedir? Combofix nasıl kullanılır?

    Temizlik işlemlerinin ardından tarayıcınızı da sıfırlamak da fayda var.Tarayıcınızaı göre aşağıdaki linklerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Opera nasıl resetlenir? Opera nasıl sıfırlanır?

    Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Tüm bu işlemlerin ardından yaşadığınız websearch sorunu çözülecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      @ismailsarp arkadaşın cevabına ilave olarak

      kurulumu olan bir reklam virüsü ise bunu program ve özelliklerden kaldırın. kurulumu çok gizli görünmeyen reklam virüsü için aşağıdaki yolu takip edin

      başlat görev zamanlayıcı yazın zaman kitaplığından Websearch şüpelendiğin görevleri silin

      başlat çalıştır yazın çıkınca bu klasör yolunu yapıştırın %userprofile%\AppData\Local  burda yeni tarihli olan klasörleri bul Websearch alakalı klasörü silin

      C:\Program Files (x86) Websearch alakalı klasörü silin

      Hitman pro tarayıcı toolbar ve kendiliğinden çıkan reklamlar için  burdan indirin tarama yaptırın

      yinede kalkmadı ise yazın

      candan candan (4301)