Website logosu yaparken nelere dikkat edilmeli?

Merhaba;

Uzun zamandır düşünüyorum, bir şey bulamadım. Sitemin ismi, uzmaniburada.net olacak. Logosu nasıl bir şey olmalı?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben çok grafik tasarım işinden anlamam ancak şunu söyleyebilirim. Sadece ve göze batmayan bir logo olmalı. Artık moda sade olmakta. Kullandığımız uygulamalar, bilgisayardaki proramlar, internet siteleri vs.. eski karışık görüntülerinden sıyrılarak artık sade ve az renkli yapılar kullanıyorlar. Buda kullanıcıda hem gözü yormuyor hemde göze hoş geliyor. Örneğin Instagram uygulaması siyah ve beyaz zemin üzerine kurulmuş sade bir arayüzde. Bu da göze çok rahat ve hoş geliyor. Benim fikrim bu yönde bu alanda bilgisi daha fazla olan kişiler size yardım edecektir mutlaka :)

    ismailsarp ismailsarp (6010)