Website template değiştirme

Arkadaşlar bende bir website var.Kurulunca hazır gelen bir template yani görünen ön yüzü var.Ben farklı bir template kullanmak istiyorum.Ancak çok fazla kodlama bilmiyorum.Kodlama kullanmadan bunu yapabileceğim bir program var mı?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wordpress filan mı anlatmak istediğin şey?

    Eğer  Wordpress, Jomla gibi bir içerik yönetim sistemiyle bunlara template kurmak çok basittir. Ama sadece HTML template ise bunun için kodlama bilmeden bir şey yapamazsın. Öncelikle sendeki kurulumunu yaptığın nedir onu bilmek lazım

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bende bilmiyorum @alattin nasıl anlayabilirim? sapphire 5 yıl önce
    • @sapphire templatei nereden indirdin? indirdiğin yerde yazmıyor muydu? alattin 5 yıl önce
    • @alattin bende sadece script var.Önyüzünü değiştirmek istiorum ancak nasıl yapabileceğimi bilmiyorum sapphire 5 yıl önce
    • @sapphire anladım seni ama öyle "ben de bir script var" üzerinden konuyu çözmemiz zor. Bu script wordpress gibi yaygın bir script degilse klayca templata yapamazsın. alattin 5 yıl önce
    • @alattin wordpress değil php olduğu kesin sadece bunu biliyorum sapphire 5 yıl önce
    • @sapphire script kodları içinde scriptin adı versiyonu filan vardır. Popüler bir scriptse template bulabilirsin değilse kolay bir şekilde çözemezsin alattin 5 yıl önce