Websitem için hazır index nereden bulabilirim?

Youtube Kanalım için website yapacağım hazır indexler nerden bulabilirim

Hazır index nerden bulunur?

Website index

Site kurdum tek eksik index :D

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Özgür aslında senin aradığın şey hazır HTML dosyası. Google'a girip "free html template" diye yazsan bir şeyler bulursun. Bi bak siteleri incele bakalım.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Senin istediğin aslında hazır HTML şablonu.  Senin için şöyle bir site buldum: https://www.free-css.com

      Buradan indirdiğin HTML dosyalarını kendine göre düzenleyebilir ve bir web sayfası sahibi olabilirsin.

      Index, bir web sitesinin ilk sayfasının, açılış sayfasının adıdır genelde. Bir web sitesi birden fazla HTML dosyadan oluşabilir. Bu durumda web sunucunun ana sayfayı yani ilk sayfanın hangisi olduğunu bilmesi gerekir. Web sitesinin ana sayfası Index.html ya da Default.html gibi özel bir ada sahiptir. Web sunucu da HTML dosyalarına bakar ve adı örneğin index.html olan sayfayi web sitesini ziyaret eden kullıcılara servis eder.

      alattin alattin (16984)