Websitesi yapmaya başlayacağım sıralamam nasıl olmalıdır?

Merhaba;

Bu sefer kesin kararımı verdim daldan dala atlamadan başlayacağım. Çeşitli gruplardada sordum bu soruyu ancak istediğim cevabı tam alamadım. Bu sıralama sizce olurmu? HTML5>CSS3>JS>(PHP-ASP-AJAX tercih meselesi galiba )

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Web sitesi yapmayı ögrenmek istiyorsan öncelik sıralaman şu şekilde olmalı

    1. HTML
    2. CSS
    3. JavaScript

    Daha sonra eğer  sunucu taraflı uygulamalar geliştirmek istersen Asp.Net, Ruby, PHP gibi teknolojilerden birine yönlenebilirsin.

    alattin alattin (16984)