WerFault.exe uygulama hatasının çözümü nedir?

WerFault.exe uygulama hatası
0x66bd4a14 adresindeki yönerge, 0x7742c3c0 bellek adresine başvurdu. Bellek, written olamadı.
Programı sonlandırmak için Tamam'a basın.

Merhaba,

Metin2'ye uzun zaman sonra tekrar başlama kararı aldım fakat oyuna girdiğim de ve farklı bir program açmak istediğimde resimde gözüktüğü gibi sürekli aynı hatayı alıyorum, oyunu kapatınca hiç bir şekilde hiç bir programda hata almıyorum. Sizce problem nedir ve nasıl düzeltebilirim acaba?

ciddibiri ciddibiri (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WerFault.exe ile ilgili şöyle bir araştırma yaptım.

    WerFault.exe dosyası Windows Hata Raporlama Hizmetine ait bir dosya. Windows Hata Raporlama Hizmetini durdursan sorun düzelecektir diye düşünüyorum.

    Windows Hata Raporlama Hizmetini durdurmak için şunları yapabilirsin:

    1. Windows ve R tuşlarına bas.
    2. Açılan pencereye services.msc yaz ve enter tuşuna bas. Hizmetler açılacaktır.
    3. Windows Hata Raporlama Hizmetini bul. Çift tıkla. Başlangıç türü: Devre dışı yap.
    4. Bilgisayarı yeniden başlat.
    5. Sorun çözülecektir.

    WerFault.exe uygulama hatası
    0x66bd4a14 adresindeki yönerge, 0x7742c3c0 bellek adresine başvurdu. Bellek, written olamadı.
    hatası da bilgisayar yeniden başlattıktan sonra düzelecektir.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef ki sorun yine aynı çözülmedi. ciddibiri 6 yıl önce

    Güncel.

    ciddibiri ciddibiri (9)