Wetransfer alternatifi siteler

Wetransfer kullanıyorum ama 2GB limiti var. 3GB dosya yollamak istiyorum. 2GB üzeri limiti olan Wetransfer benzeri site var mı? Ücretsiz Wetranfer alternatifi arıyorum. 2GB üzeri ücretsiz dosya transfer sitesi var mı?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Elbette Wetransfer alternatifi ücretsiz siteler var ve bu siteler 2Gb dosya transfer limitinin üzerinde limit veriyorlar.

    We transfer alternatifi siteler:

    Bu sitelerin güzel yanı üyelik istememeleri. Yani üyelige gerek yok. Sadece dosyayı seçiyorsunuz ve alınıcın email adresini giriyorsunuz. Hepsi iyi biter Wetransfer alternatifi site.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

      SendGB.com sitesini tavsiye ederim. 5 GB'a kadar dosya gönderebilirsiniz. Üye olmaya veya doğrulama koduna gerek yok. Hızı gayet iyi...  Wetransfer'e göre farklı ve ücretsiz bazı avantajları da var.

      ahmetna ahmetna (1)