Whaff rewards ödeme yapmıyor

Efendim belki bilginiz yoktur ama bi sorayım

Android telefonlarda olan whaff rewards ile para kazanilabiliyor. Istenen ödeme  alt limiti 11$ dolar ı yaptım  odeme talebinde bulundum e posta adresimi verdim odeme 3 iş gununde yapılacak  dendi hâlâ yapılmadı.kart bilgilerim ödeme  talebi isterken istenmedi sizce beklemelimiyom yoksa ne yapmaliyim

efeoztas06 efeoztas06 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Whaff rewards uygulama yükleme,indirme, oynama karşılığında size belirli bir miktarda para veriyor.Hesabınızda 10$+ olduğunda gerek hediye kartları gerekse de PayPal ile paranızı çekme imkanı bulabiliyorsunuz.

    Whaff rewards birçok kullanıcı tarafından kullanılıyor ve ödemelerini gerçekleştiriyor.Pek çok kullanıcı ödemelerini sorunsuz bir şekilde alıyor.

    Şu var ki PayPal birkaç ay önce Türkiye'deki faaliyetlerini durdurdu.Bu açıdan Türkiye'de PayPal hesabı bulunan kişiler ödeme alma ve gönderme yetkileri kaldırıldı.PayPal'ın sitesinde sizi ilgilendiren açıklama şu şekilde yer alıyor;

    *************

    Türkiye dışında online alışveriş yapmak için hala PayPal hesabımı kullanmak mümkün olacak mı?

    Müşterilerimizin bundan böyle Türkiye’de veya Türkiye dışında PayPal ile ödeme yaparak online alışveriş olanağı olmayacak.

    *************

    PayPal destek hesabına mail atarak sorunuzu yazabilir ve daha ayrıntılı bir cevap alabilirsiniz.

    Ayrıca paranızı çekmek için Whaff hesabınızdan PayPal dışında ödeme yollayabileceğiniz platformları kullanabilirsiniz.Tabi bu platformarda parayı nakit olarak çekmek yerine hediye kartı olarak kullanabileceksiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Whafta paypal uzerinden odeme talebinde bulundum 11$ ı cekti.suan bakiyem 0. odemeyi geri almak icin ne yapmaliyim

      efeoztas06 efeoztas06 (6)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Paranız birkaç gün içinde geri yatmazsa PayPal ve Whaff sitelerinden iletişime geçmelisiniz. ismailsarp 7 yıl önce