Whatsaap engelini kişi kaldırmadıkça başka türlü engel kalkar mı

Eski sevgilim  whatsaap tan engellemişti.Şimdi ise engel kalktı.Ama aklıma takılan birşey var.Whatsaap engelini kendisi mi kaldırdı yoksa whatsaap ını silip yuklerse engel kendiliğinden kalkar mı

kullanici174323 kullanici174323 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp kaldırıp yeniden yüklemek engeli kaldırmaz. Sevgilin kendisi kaldırmıştır.

    murat murat (12492)