Whatsap karşı tarafın profil resmi nasıl kaydedilir?

Karşı tarafın whatsap profilini kaydedemiyorum önceden dediğiniz gibi kaydet seceneği vardı ama suan yok yada ben göremiyorum.

kullanici122136 kullanici122136 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp profil resmi kayıt etme ile ilgili şöyle bir araştırma yaptım. Daha önceden oluyormuş. Fakat artık o özellik kullanılamıyormuş. Whatsapp kendini güncelledi.

    Eğer Whatsapp karşı tarafın profil resmini kaydetmek istiyiyorsan en güvenilir yok şuanda ekran kaydı akmak. Ekran görüntüsü alabilirsin.

    Ya da şunu yapabilirsin. https://web.whatsapp.com/ adresine gir. Oradan kimin profil resmini almak istiyorsan onu bul ve konuşmanızı tıkla. Sonra konuşmanın üzerideki profil resmine tıkla. Kişi bilgisi gelecek oradan da resme tıkla. O resim büyüyecek. Oradan resmin üzerinde basılı tut ve istediğin yere kaydet.

    whatsapp profil resmi kaydetme

    murat murat (12492)