whatsap sohbet yedeği silme

Telefon windows phone normal android icin olanı açıklamşsnz ama bunun için her hangi bi açıklama yok yardımcı olursanz sevinirim

Telefondan whatsap sohbet yedeklerini tamamen silmek için ne yapmalıym

ousss ousss (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu 3 farklı yolla yapabilirsiniz.

    Windows Phone 8.1 işletim sistemi için;

    1. Windows Phone uygulama mağazasından Dosyalar isimli uygulamayı indirin. (veya benzeri bir dosya yöneticisi)
    2. Bu uygulamadan Whatsapp'ı nereye yüklediyseniz (telefona veya hafıza kartına) o klasörü açınız.
    3. İçerisinde bulunan Whatsapp klasörüne giriniz.
    4. Burada yer alan Backup klasörünün içerisindeki dosyaları silerek yedekleri silebilirsiniz.

    Windows Phone 8 işletim sistemini kullanıyorsanız, bu işletim sisteminde klasörlere ulaşmak mümkün değildir. Bu yüzden Alternatif bir yol olarak aşağıda anlattığım adımları uygulayabilirsiniz;

    1. Whatsapp uygulamasını siliniz ve yeniden kurunuz.
    2. Uygulamayı açtığınızda message backup found uyarısı ile karşılaşacaksınız.
    3. Bu uyarıyı gördüğünüzde no thanks seçeneği ile yedekleri yüklemeyi engelleyiniz.

    Ayrıca kişilerle olan konuşma geçmişinizi tek tek silmek isterseniz;

    1. Konuşma geçmişini silmek istediğiniz kişiyle olan konuşmanızı açın.
    2. Sağ altta bulunan üç noktaya basın.
    3. Ardından Clear chat history seçeneği ile o kişi ile olan konuşma geçmişinizi silebilirsiniz.
    utkubayat utkubayat (885)