whatsap tarih saat yanlış hata

kore s3 mini kullanıyorum whatsapı güncelledim tekrar açamıyorum saat ve tarih doğru olmasına rağmen yanlış diyo acil yardım edin lütfen

pencel pencel (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Muhtemelen saat diliminde bir ayarsızlık olmuştur veya algılamamıştır . saat dilimini manuel olarak tekrardan yapmanı tavsıye ederim . sorunun belki çözülür .

    • AndroidAyarlar > Tarih ve Saat > Saat dilimini ayarla'yı seçin.
    • BlackBerrySeçenekler > Ekran > Tarih ve Saat'e gidin.
    • iPhoneAyarlar > Genel > Tarih ve Saat'e gidin.
    • Nokia S40Menü > Ayarlar > Tarih ve Saat'e gidin.
    • Nokia S60Menü > Ayarlar > Telefon > Saat ve Tarih'e gidin.
    • Windows PhoneAyarlar > sistem > tarih + saat'e gidin.
    • Blackberry 10Sistem Ayarları > Tarih ve Saat'e gidin.
    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

    • play store de bağlantı yok yazıyo internet full çekmesine rağmen play store de bağlantı yok yazıyo internet full çekmesine rağmen pencel 9 yıl önce
    • Sorununu anlamaya çalışıyorum . başka bir internet bağlantı noktası ile dene bakalım o da sorunlu ise senin telefonuna virüs bulaşmış olabilir . play store a girebilirsen virüs programı indir tarat giremiyorsan verilerini pc ye yedekleyip temiz bir format atmanı öneriyorum. blackheaven 9 yıl önce

    Bu sorunun sebebi tarih saat ayarlarınızın yanlış olması gibi gözükse de, güncel olmayan Whatsapp sürümüne sahip olmanız da buna sebep olabilir.

    Play Store üzerinde arama yerine "Whatsapp" yazıp arayın ve eğer hala güncelleme gözüküyorsa, bu güncellemeyi yükleyin.

    Eğer sorun devam ediyorsa, Whatsapp'ı telefonunuzdan tamamen kaldırıp Play Store üzerinden tekrar yüklemeyi deneyiniz.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      play store de bağlantı yok yazıyo internet full çekmesine rağmen

      pencel pencel (1)