Whatsapp 4-5 yıllık mesajları nasıl kurtarabilirim?

Merhaba ben bundan 4_5 yıl önceki WhatsApp konuşmalarının bulabilirmiyim hattım yıllardır hiç değişmedi ancak ozamanki telefonum başkaydı yedekleme olduğunu düşünüyorum nasıl ulaşabilirim.

akin1907 akin1907 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iphone kullanıyorsanız icloud yedeklerinize bakın. icloud hesabınız aynıysa eğer. whatsapp otomatik yedeklemesi lazım.

    android kullanıyorsanız ve 4-5 yıl önceki maili hâlâ şu an kullanmaktaysanız gmail hesaplarınızın yedeklerine bakın. eğer 4-5 yıl önce hangi mail hatırlamıyorum diyorsanız bulmanız çok zordur ve yedek almadıysa da hiçbir şekilde geri getiremezsiniz.

    xebeth xebeth (37)