Whatsapp'a girmeden mesajlar gelmiyor

Telefonumda Whatsapp güncellemesi yaptım. acayip bi sorun oluştu. Whatsapp mesajlarımı ancak whatsapp uygulamasını açınca görüyorum. Mesela yeni bir mesaj gelmiş hemen görünmüyor. Whatsapp uygulamasını açıyorum ancak o zaman yeni mesajı gorüyorum sorun ne olabilir? iPhone kullanıyorum

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

  • telefonun bildirimlere kapalıdır gorele28 4 yıl önce
  • @gorele28 'in de dediği gibi ayarlardan bi bak whatsapp bildirimleri açık mı diye. darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Aynı sorun bana oldu wpye girdim kendini sıfırlmışdı ve eski mesajı yuklerken 0 mesaj yukendi dedi soeunu telefonu sıfırladım oyle çözdüm

andromobil andromobil (74)
4 yıl önce cevaplandı

    Bilgirim ayarlarını sıfırlarsan sorun çözülür. Bende de aynı sorun olmuştu.

    Settings > General > Reset > Reset All Settings  Ayarlar > Genel > Sıfırlama > Tüm ayarları sıfırla ben de sorunu çözmüştü.

    murat murat (12492)