Whatsapp aero hesabı nasıl silinir?

Telefonuma Whatsapp aero yükledim. Şimdi kullanmak istemiyorum. Whatsapp aero hesamını nasıl silebilirim?

Anonim Anonim (156)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp aero sadece bir Whatsapp üzerinden çalışan bir uygulamadır. Yani ayrıca bir Whatsapp Aero hesabı gibi bir hesap söz konusu değil.  Whatsapp aero modlu bir Whatsapp sürümüdür. Modlu demek kabaca, uygulamanın üretici dışında birileri tarafıdan değiştirilip bazı özellikler eklendiği, bazı özelliklerin kaldırıldığı anlamına geliyor.

    Whatsapp aero senin normal Whatsapp hesabını kullanır. Ayrı bir Whatsapp aero hesabı oluşturmaz.

    Dolayısıyla Whatsapp aero hesabını silmek istiyorsan aslında Whatsapp hesabını silmelisin.  Eğer Whatsapp aero uygulamasını kaldırmak istiyorsan telefonda yüklü olan uygulamalar bölümünden kaldırabilirsin.  Daha sonra tekrar Whatsapp uygulamasını yükleyebilirsin.

    Fakat yukarıda da belirttiğim gibi Whatsapp aero hesap silme gibi bir işlem yok çünkü bir Whatsapp aero hesabı yok ortada.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı