Whatsapp Bağlı Cihazlara Son görülme zamanından sonra mesaj gider mi?

Bağlı cihazlardan gördüğümüz bir cihazın whatsapp webdeki son görülme tarihi mesela 7 eylül. O tarihten sonraki mesajlarımız o aygıta gitmiş oluyor mu?

hale67 hale67 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır gitmiyor.   7 Eylül'de o cihaz aktif olmuş yani Whatsapp web o cihazda açılmış. Daha sonra yollanan mesajlar o cihaza gitmez. Tekrar oturum açılırsa o cihaz eski mesajlara ulaşabilir. Cihazda oturum açılmazsa, whatsapp web açılmazsa o mesajlar o cihaza gitmez.

    Fakat siz Whatsapp Bağlı cihazlar bölümünde bir cihaz görüyorsanız QR kodu okutulmadan tekrar oturum açılabilir demektir. Yani bu cihaz bir bilgisayarsa, o bilgisayardan Web.whatsapp.com adresine girildiğimde otomatik oturum açılır ve bu durumda telefondaki mesajlar da (7 Eylül tarihinden sonra gönderilen mesajlar) o cihazda görünür.

    murat murat (12492)