WhatsApp başka bir pencerede açık. WhatsApp'ı bu pencerede kullanmak için "Burada Kullan"a tıklayın.

Whatsapp web kullanıyorum. Bir kaç gündür karşıma WhatsApp başka bir pencerede açık. WhatsApp'ı bu pencerede kullanmak için "Burada Kullan"a tıklayın.  uyarısı gelmeye başladı. Chrome tarayıcısında başka bir sekme açık değil.  WhatsApp başka bir pencerede açık.  ne anlama geliyor?

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu uyarı Google Chrome'da veya kullandığın başka bir tarayıcıda Whatsapp web iki defa açıldıysa gelir. Eğer sende tek bir açık whatsapp web sekmesi varsa uyarının gelmemesi gerekir. Tarayıcıyı kapatıp açmayı deneyebilirsin. Belki Chrome internet tarayıcısı saçmalamış olabilir.

    Tarayıcı sekmelerini kontrol et ve https://web.whatsapp.com/ sitei birden fazla defa açıksa açık olanları kapat.

    alattin alattin (16999)