Whatsapp bildirimleri nasıl kapatılır?

Whatsapp bildirimlerinin bildirim çubuğunda gözükmemesi için ne yapmalıyım?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp'tan gelen mesajlar otomatik olarak bildirim çubuğuna, bazı telefonlarda ekrana düşer. Her ne kadar işimize yarasa da bazı zamanlar bu mesajların bildirim çubuğuna düşmesini istemeyiz. Kişisel verilerin güvenliği açısından da gözükmemesini isteyebilirsiniz. Bir kişiyi veya bir grubu Whatsapp üzerinden sessize alabilir, bildirimleri kapatabilirsiniz. Fakat tüm Whatsapp sohbetlerinden gelen mesajların bildirim kısmına düşmemesi için farklı bir yol izlemeniz gerekir.

    Whatsapp bildirimlerini, mesajlarını bildirim çubuğunda görmemek için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Telefonunuzun Ayarlar kısmına girin.

    2. Uygulamalar başlığına tıklayın.

    3. Tümü veya İndirilenler bölümünde Whatsapp uygulamasını bulabilirsiniz. Whatsapp uygulamasına tıklayın.

    4. Bildirimleri Göster yazısının başında bulunan tiki kaldırın. Bildirimler kapatılsın mı? uyarısı çıkacak, Tamam butonuna basın.

    Bu işlemlerden sonra Whatsapp üzerinden gelen hiçbir bildirirm, bildirim çubuğunda gözükmeyecektir.

    Aynı yolu izleyerek yaptığınız işlemi geri alabilirsiniz

    damlakoc damlakoc (1391)