WhatsApp çalışan tuşlu telefonlar neler?

Nokia'nın (ya da herhangi bir tuşlu telefon markasi)WhatsApp yüklenen ve 600'ün altında ya da çok üstünde olmayan telefonları neler Ya 600 civarı 0-ikinci el fark etmez de Nokia 8110 gibi ama o çok pahalı. Yani illa Nokia diye bişi yok tuşlu olsun yeter

kullanici529767 kullanici529767 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp Özelliğine Sahip Tuşlu Telefonlar olarak şunları bulabildim. Ama istediğim bütçede böyle bir telefon belki 2. el olarak bulunur. Letgo, sahibinden gibi ikinci el uygulamalarına bakabilirsin

    • Energizer Energy E241
    • Alcatel 3088 4G
    • Nokia 8000 4G
    • Nokia 6300 4G
    • Nokia 2720 Flip
    • Nokia 800 Tough
    alattin alattin (16999)