WhatsApp çalışmıyor

WhatsApp yaklaşık bir saattir çalışmıyor. Mesaj atmak istediğimde mesaj gönderilirken çıkan saat simgesi çıkıyor fakat daha sonra gelmesi gereken çek işaretleri gelmiyor. Öylece gönderiliyormuş gibi bekliyor.WhatsApp neden çalışmıyor?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp yaklaşık 1 saattir sunucu sorunu yaşıyor. WhatsApp twitter hesabından sunucular ile ilgili bir sorun olduğu ve kurtarma işleminin devam ettiği belirtiliyor.

    WhatsApp sunucularının tekrar çalışır konuma gelmesi için ellerinden geleni yaptıkları da açıklama içerisinde yer alıyor. WhatsApp bağlantı sorununun kısa bir süre sonra düzeleceği tahmin ediliyor. Sunuculardaki bu sorunun Facebook satın alması veya bir yeni versiyon ile alakası yok.

    Düzenleme (21.02.2014 00:53):

    WhatsApp Twitter üzerinden sunucuların kurtarıldığını ve hatanın giderildiğini duyurdu. Şuan Whatsapp sunucuları sorunsuz çalışmaktadır.

    pelinny pelinny (863)