WhatsApp çalışmıyor

WhatsApp mesajlarım gitmiyor. Profil resimlerini göremiyorum. Aynı zamanda son görülme de görünmüyor.

WhatsApp şuan düzgün çalışmıyor. Sorun ne olabilir?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

  • murat bey uzmanarda incelemenizi rica edecem öyle pekde bilgisi olmadığı halde kendine puan vererk uçuyor adeta haksız şekilde bir numarda hep biz burda sorulara hem doğru cevap vermek hemde puan alalım diye uğraşıyoruz candan 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Şuanda tüm dünya genelinde WhatApp çalışmıyor. WhatsApp sunucuları yoğunluğa cevap veremediği için çökmüş durumda.

Yeni yıl mesajları sebebi ile pek çok kullanıcı dünyanın farklı yerlerinden WhatsApp ile ilgili sorun rapor ediyor.

Son 1 saat içinde  dünyanın çok farklı yerlerinden WhatsApp'ın çalışmadığına dair raporlar geliyor.

Görünen durum şu ki WhatsApp şuan şökmüş durumda.

Sorun sizde değil genel olarak WhatsApp dünya genelinde isteklere cevap veremiyor.

Son görülme ve profil gibi bilgiler de WhatsApp'da çalışmıyor.

Sorunun düzelmesi için sadece bekleyin. Sorunu düzeltmek için yapabileceğiniz bir şey yok.

murat murat (12492)