Whatsapp çevrimiçi durum gizleme

Whatsapp kullanıyorum ve çevrimiçi durum gizleme özelliği bana gelmedi. Çevremdeki pek çok arkadaşa bu özellik gelmiş. Telefonum android ve whatsapp sürümüm güncel. Google Play da bir güncelleme görünmüyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp çevrimiçi durum gizleme özelliği Whatsapp'a yavaş yavaş geliyor. Bazı kullanıcılarda gelmiş durumda. Sana da gelip gelmediğini kontrol edebilirsin.

    "Whatsapp / Ayarlar / Hesap / Gizlilik /Son görülme bölümünü kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer Whatsapp Çevrimiçi Durum Gizleme özelliği size geldiyse burada sadece Son Görülme değil Son Görülme ve Çevrimiçi bilgisi yazıyor olmalı."

    Konuyla ilgili bir de videomuz var: https://www.youtube.com/watch?v=2f79RKRshE4

    hakan hakan (15409)