Whatsapp çevrimiçi görünmüyor

Karşıda engelli olmadığım halde çevrimiçi göremiyorum. Whatsapp kişilerini çevrümiçi olarak göremiyorum. Sorun ne olabilir?

hakanhakan hakanhakan (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Gizlilik bölümünden Durum'u kapattıysa çevrimiçi olsa da göremezsin.

    Diğer ihtimal ise 3. parti uygulamalar ile aynı işlemi yapılmış olabilir.

    muffin muffin (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Genel bir sorun yok. Güncellemeleri de kontrol ettim. Bununla ilgili bir güncelleme gelmemiş.  Son görülme kapatıldıysa çevrimiçi de göremezsin. Karşı taraf sön görülme özelliğini kapatmış olabilir.

      murat murat (12492)
      2 yıl önce cevaplandı

        Daha öncede son görülme özelliği kapalıydı ama görünüyordu birde son görülme açık bile olsa çevrimiçi görünmüyor

        hakanhakan hakanhakan (1)