WhatsApp da engelli kişi güvenlik kodu değişikliğinde engeli kalkar mı?

Whatsapp da 2.5 buçuk yıldır engelli olan kişi 2 gün önce aranızda güvenşik kodu değişti bildirimi geldikten sonra bende engelli olmasına rağmen tekrardan bu kişiyi engellediniz yazısı var bu işlemde güvenlik kodu değişikliği bildiriminden hemen sonrada gerçekleşmiyor bu konufa bilgi sahibi olan var mı? Güvenlik kodu değişikliğinde whatsapp da engel geçicide olsa kalkıp yine whatsapp tarafından tekrar mı yenilendi hiçbirşey anlamadım ama ben engeli kaldırmadım ve tekrarda engellemedim.

cago cago (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Aynı soruyu site üzerinden sorulmuş.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Eğer kalkmıyorsa neden güvenlik kodu değişti bildirimi geldikten bir süre sonra bu kişi engellediniz bildirimi veriyor anlamıyorum. cago 1 yıl önce
    • Kişi görüp yine engellemiştir. @cago ilkaybaki16 1 yıl önce
    • Engelleyen benim diğer kişi değil. Bana güvenlik kodu değişikliği bildirimi gelmiş ve bir süre sonra bende zaten engelli olan kişiyi engellediniz diye bildirim geliyor bunu anlamadım. Zaten engelliydi güvenlik kodu değişikliği geçici olarak olsa kaldırıyor mu engeli ve whatsapp bu otomatik tekrar engelliyor olabilir mi? cago 1 yıl önce
    • Olabilir. @cago ilkaybaki16 1 yıl önce
    • Whatsapp sorduğumda bu konuyla ilgili net bir cevap alamıyorum ancak önemli bir durum bu. cago 1 yıl önce
    • 2.5 yıldır engelli olan biri engeli kaldırmadan nasıl tekrar engelleniyor. cago 1 yıl önce
    • Lütfen biri yardımcı olsun bana. cago 1 yıl önce

    Güvenlik kodu ile Whatsapp engeli arasında bir ilişki yok. Güvenlik kodu iki kişi arasıdaki mesajlaşmanın şifrelenmesi için kullanılıyor. Telefon değiştiğinde, Whatsapp yeniden kurulduğunda Güvenlik kodu değişiyor.

    Güvenlik kodu değişirse Whatsapp engeli kalkmaz. Whatsapp engeli siz kaldırana kadar durur.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)