WhatsApp da göremediğim kişi sorunu

Whatsapimda daha dune kadar gordugum kisiyi artik goremiyorum. Kisinim rehberimde kayitli olduguna eminim. Kisileri guncelledim whatsapta. O kisiyi de silip tekrar kaydettim rehbere ama sonuc değişmedi. O kiside benim  numaram yok ayrica. Bu neden olabilir yardim edin.

kullanici9313 kullanici9313 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp da Rehbere eklenilen numaralar otomatik olarak kişiler kısmına eklenir.Eğer eklenme otomatik olarak gerçekleştirilmezse Android tarafında uygulamanın Kişiler kısmında iken sağ üstteki (üç nokta) işaretine tıklayarak yenile işlemi yapılabilir.

    Eğer karşıdaki kişiyi görememe sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki durumlar ile karşı karşıya olabilirsiniz;

    • Karşıdaki kişi Profil kısmını Herkese Açık yerine Sadece Rehber olarak seçti ve sizi rehberine eklemediğinden, siz onu göremiyorsunuz.
    • Karşıdaki kişi sizi engelledi.
    • Karşıdaki kişi WhatsApp hesabını sildi veya şuanda WhatsApp kullanmıyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)