Whatsapp'da son görülme zamanı / last seen kapalı olan kişinin son görülme zamanını görme

Başlıkta yazdığım gibi eğer bir kişi whatsapp last seen, son görülmeyi kapatmışsa bu kişi ne zaman çevirimiçi, online oldy görmek mümkün mü?

Ben son görülme zamanını kapatmama rağmen bir arkadaşım sürekli benim ne zaman online olduğumu görebildiğini idda ediyor. Böyle bir şey var mı?

Yani ben last seen'i kapatsam başkaları benim online olup olmadığımı görebilir mi?

ceyda ceyda (312)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp'da son görülme zamanı / last seen kapalı olsa da bunu gösteren bir uygulama var.

    Bu uygulama hem son görülme hem de çevirimiçi zamanları gösteriyor. Whatsdog adlı bu uygulama hakkında detaylı bilgi: Whatsdog nedir? whatsdog nasıl kullanılır?

    Bu uygulama engellediğiniz kişilerde işe yaramıyor. Ama engellenmeyen tüm kullanıcılar sizi takibe alabiliyor ve son görülme zamanı gibi bilgileri görebiliyor.

    pelinny pelinny (863)