WhatsApp Databases yedekleri silindi, mesajlarımı geri getirebilir miyim?

Whatsapp yedeklemerinin bulunduğu database klosorundeki yedeklemelerim yanlışlıkla silindi.  Ve konuşma çok lazım. Silinen yedeklemelerin geri yüklenmesi mümkün müdür?  Geri gelme ihtimali var mıdır?

caglakk caglakk (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp, Google Drive'a da yedek alabiliyor. Sen bunu kapatmadıysan, büyük ihtimalle almıştır. Ayarlar > Sohbet > Yedeklemeler bölümünden kontrol edebilirsin. "Google Drive: 02:00" gibi bir bilgilendirme yazar. Eğer öyle bir şey yazıyorsa WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yükle, otomatikmen o yedeği görüp yükleyecektir.

    Ama eğer Google Drive'da da yedek yoksa mesajlarını geri getiremezsin.

    omercik omercik (9418)