WhatsApp destek ekibiyle nasıl iletişime geçebilirim?

WhatsApp'a bir konu hakkında mail atmak istiyorum nasıl atarım?

WhatsApp destek ile nasıl iletişime geçebilirim?

WhatsApp destek ekibine ulaşabileceğim bir mail adresi var mıdır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp destek ekibine nasıl mail atılır?

    WhatsApp destek ekibiyle iletişime geçmenin farklı yolları vardır. Bu çözümde onlardan bahsedeceğim.

    WhatsApp ile iletişime geçme 1. Yöntem: WhatsApp yardım sayası

    WhatsApp'ta yaşayabileceğiniz problemlerin çoğu destek sayfasında vardır.

    WhatsApp destek sayfasının linki:

    Öncelikle bu sayfada gezinin, probleminize çözüm bulmaya çalışın.

    WhatsApp ile iletişime geçme 2. Yöntem: WhatsApp destek ekibine mail atma

    Eğer aradığınız cevap yardım sayfasında yoksa WhatsApp'ın destek ekibine mail atabilirsiniz.

    • Android için WhatsApp destek mail adresi: android_web@support.whatsapp.com
    • iPhone için WhatsApp destek mail adresi: iphone_web@support.whatsapp.com
    • Windows Phone için WhatsApp destek mail adresi: wp_web@support.whatsapp.com
    • WhatsApp Web destek mail adresi: webclient_web@support.whatsapp.com
    • WhatsApp Business destek mail adresi: smb_web@support.whatsapp.com

    Yukarıdaki mail adresleri arasından kendinize uygun olana yaşadığınız problemi yazabilirsiniz. WhatsApp destek ekibi size kısa sürede cevap verecektir.

    Ayrıca WhatsApp'ın, yukarıdakilere ek olarak support@whatsapp.com diye genel bir destek mail adresi de vardır. Buraya da yazabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)