Whatsapp dosya gönderme sorunu - TEKRAR DENE - 19 Ocak 2020

Whatsapp ile dosya gönderilemiyor. Whatsapp dosya gönderirken Tekrar dene hatası alıyorum. Sorunun sebebi nedir?

alattin alattin (16999)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Neden Whatsapp tekrar dene hatası alıyorum, Neden Whatsapp ile dosya gönderemiyorum?

    Şuanda (19 Ocak 2020) tarihinde Whatsapp sunucularında yaşanan sorunlar nedeni ile Whatsapp üzerinden dosya gönderilemiyor. Yaklaşık 30 dakikadır sorun devam ediyor ve Whatsapp ile dosya göndermek istediğinizde karşınıza Tekrar Dene hatası çıkıyor.

    Whatsapp Tekrar Dene hatası ile karşılaşıyorsanız ve Whatsapp üzerinden dosya gönderemiyorsanız sizde bu sorundan etkileniyorsunuz demektir. Downdedector verilerine göre sorun dünya genelinde yaşanıyor. Whatsapp dosya gönderme sorununun ne zaman çözüleceği ise şuan için belirsiz.

    Whatsapp tekrar dene sorununun çözümü için sadece biraz beklemeniz ve sonra tekrar denemeniz gerekiyor.

    Yine Whatsapp'ta gönderilen resimler de açılmıyor. Bu da yine Whatsapp kaynaklı bir sorun.

    alattin alattin (16999)