WhatsApp durum sekmesi nedir?

WhatsApp'a eklenen durum sekmesi nedir?

WhatsApp durum sekmesi ne işe yarar?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'a eklenen durum sekmesi nedir? WhatsApp durum sekmesi ne işe yarar?

    WhatsApp 2.17.79 sürümünden itibaren kişiler sekmesini kaldırarak Durum sekmesini uygulamaya ekledi. Durum sekmesi son güncellemeler adı altında kişiler listenizdeki kişilerin kayblolan video ve resimlerinizi görebileceğiniz bir alan.

    Artık sizde snapchat ve instagram'daki gibi kaybolan resim ve videolar paylaşabileceksiniz.  Burada paylaşılan resim ve videolar 24 saat sonra otomatik olarak kaybolacaktır.

    Durum paylaşımı yapmak için whatsapp durum paylaş butonuna basmanız yeterli. Bundan sonra video çekecekseniz ortadaki düğmeye basılı tutmanız, fotoğraf için bir kez dokunmanız yeterli.

    Whatsapp durumum paylaşımını kimler görmüş nasııl görebilirim?

    Bu paylaşımları ayrıca kimler görmüş görebiliyorsunuz.

    • Paylaşımınızın yanındaki ... (üç nokta) simgesine dokunun.
    • Karşınıza gelen ekrandaki göz simgesine dokunduğunuzda paylaşımınızı kimler görmüş görebilirsiniz.
    murat murat (12492)