WhatsApp durumlarımı beni rehberine eklemeyenler görebilir mi?

"Kişilerim"  ayarı işaretliyken durum paylaşsam, biri benim rehberimde ama ben onun rehberinde değilim. Yine de görebilir mi?

misty misty (556)
5 yıl önce sordu

  • ben 2 telefonla test etmeye çalıştım aslında ama numara rehberde kayıtlıyken de gözükmedi. misty 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hayır göremez.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Kaynağınız nedir? misty 5 yıl önce
  • Yani o zaman görüntüleyen kişinin de beni rehberine eklemiş olduğu kesin oluyor, doğru mu? Bu ihtimal vermediğim bi durum o yüzden tereddüt ediyorum bu kadar. @farurhenho misty 5 yıl önce
  • Lütfen beni ikna eder misiniz :/ misty 5 yıl önce
  • Evet aynen öyle dediğin gibi. Senin paylaştığın WhatsApp durumunu gören her kişi, seni rehberine eklemiş demektir. Tabii sen de onu eklemişsindir. @misty omercik 5 yıl önce
  • Vay be! misty 5 yıl önce