WhatsApp durumuma kim bakmış göremiyorum. Sorun ne olabilir?

WhatsApp'a yeni eklenen durumun'a hikaye ekliyorum. Bunda bir sorun yok. Fakat hikayeme kim bakmış, durumumu kim görmüş bunu göremiyorum. Arkadaşlarım baktıklarını söylüyorlar ama baktığımda ben sıfır görüyorum. Durumuma bakan olduğu halde ben onun baktığını göremiyorum. Sorun ne olabilir?

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp'da durum yeni bir özellik olduğu için biraz sorunlu çalışıyor. Benzer bir durum bende de oluyor. WhatsApp uygulamasını kaldırmak ve yeniden yüklemek gibi yöntemler işe yaramıyor.

    Yabancı bir kaç forumda daha benzer whatsapp durum ile ilgili sorunlara rastladım. Pek çok kişi durumda paylaştığını kimler görmüş görememe sorununu yaşıyor.

    Bir sonraki Whatsapp güncellemesi ile sorun düzelecektir.  Haliyle yeni olduğu için durum özelliği çok kullanılıyor. Biraz sabretmek gerekiyor.

    Telefonunuzun ayarları ile filan oynamayın. Sorun sizde değil genel bir sorun.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • peki. bilgi için teşekkürler ceyda 7 yıl önce