Whatsapp engeliyle ilgili kısa

whatsaptan engellenen kişinin engeli öylece kalkabilir mi veya işlem birkaç kez tekrarlandığında sistemsel hata mıdır

tutor tutor (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Whatspp'ı resmen baga sokmuşsun. O engellediğin kişinin engelini kaldır ve 1 gün sonra tekrardan engelle sorunun düzelecektir. Bazen böyle sorunlar olabiliyor uygulamalarda yani çoğu uygulamada böyle sorun oluyor buna ben bag diyorum bazende hata.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bag yani hata kısa tabiri ile. Whatsapp'dan kaldır engelini @tutor darkcrak 3 yıl önce
    • Tamamdır teşekkür ederim tutor 3 yıl önce
    • @tutor rica ederim :) darkcrak 3 yıl önce

    Telefon numarasının aynı olduğundan emin misin?  Aynı numara farklı operatörden alınabiliyor. Mesela benim 532 500 00 00 numaram varsa ve Vodafona gidip ben 542 500 00 00 almak istiyorum dersem, numara boşsa bu numarayı veriyorlar. Sende de böyle bir durum olabilir mi?

    Engelli numarayı ve mesaj atan numarayı iyice kontrol et.  Whatsapp üzerinde otomatik engel kaldırma diye bir şey yok.  Engel kendiliğinden de kalkmaz. Ayrıca ban bilgileri Whatsapp sunucularında tutulur.

    Numara aynıysa, tel olası durum sen engeli kaldır / engelle yaptığın aşamalardan birinde sana mesaj atmış bu mesaj Whatsapp sunucularında takılı kalmış ve daha sonra ulaşmıştır. Bir nevi yazılım hatası olabilir.

    hakan hakan (15409)