WhatsApp engellendiğimi nasıl anlarım?

WhatsApp'ta birinin beni engelleyip engellemediğini anlayabilir miyim? Veya WhatsApp engellediğim bir kişi onu engellediğimi anlayabilir mi? Engellendiğini anlamak mümkün mü?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp'ta engellediğiniz kişiye bildirim gitmez, "Ece kişisi seni engelledi." gibi.

    Peki WhatsApp'ta birini engellediğinizde ne olur?

    Öncelikle engellediğiniz kişilerin yolladığı WhatsApp mesajları artık size ulaşmayacaktır.

    Engellediğiniz kişiler asla sizin son görülme / last seen ve çevrimiçi / online bilgilerinizi göremezler.

    Engellediğiniz kişiler sizin durum mesajınızda yaptığınız güncellemeleri göremezler.

    Engellediğiniz kişiler sizin profil resminizde yaptığınız değişiklikleri göremezler.

    Engellediğiniz kişilerin mesajları asla sizin telefonunuza iletilmez.

    Ve siz de engellediğiniz kişilere mesaj gönderemezsiniz.

    Mesaj gönderebilmek için engellenen kişinin engelini kaldırmanız gerekir. Kişi engeli nasıl kaldırılır?

    WhatsApp'ta kişiyi engellemek onu sizin telefonunuzdan veya rehberinizden silmez. İstediğiniz zaman engelini kaldırıp tekrar konuşmaya başlayabilirsiniz.

    Sizi engelleyen kişiye yolladığınız mesajlarda her zaman tek onay işareti (mesaj gönderildi) olarak görünür, ikinci onay işareti (mesaj iletilti) görünmez. Onay işaretleri ne anlama gelir?

    Sonuç olarak WhatsApp'ta engellenip engellenmediğinizi anlayabilmenin kesin bir yolu yoktur. Sadece işaretleri takip edip tahmin yürütebilirsiniz.

    EceKoc EceKoc (834)
    10 yıl önce cevaplandı

      Bende okundu bilgisinin yaninda yildiz isareti var bu engellendigim anlamina mi geliyor

      bado4141 bado4141 (1)