Whatsapp engelleyen kişinin foroğrafını hala nasıl görüyorum

Merhaba,whatsappta engellendim,daha önce hiçbir kişi bilgisini göremezken bi kaç gündür profil fotoğrafını görüyorum,hatta değiştirdiğinde de görünüyor ancak teldeki rehberden kişilere girdiğimde kişi bilgisinde hala anlık mesajlaş(whatsapptan mesajlaj) yazmıyor.yani profil fotoğrafını görüyorsam engeli kaldırmış mi?öyleyse neden kişi bilgisinde whatsaptan mesajlaş seçeneği görünmüyor?

bihte bihte (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba . WhatsApp uygulamasında kişinin profil fotoğrafını görebiliyorsanız o kişi sizin engelinizi kaldırmış demektir.Engellenen kullanıcı hiçbir bilgiyi göremez.

    Bende rehberimi kontrol ettim kişi listesinin birkaçında whatsapp üzerinden mesajlaş seçeneği mevcut . Bu kişilerde benim sık konuştuğum kişiler. Benim düşüncem sık görüşülen kişilerde bu mesajlaşma seçeneği çıkıyor. Bu sadece bir öngörü tabiyki.

    blackheaven blackheaven (728)