Whatsapp eski mesajları geri getirmek mümkün mü?

Merhaba ben whatsappta bir yıl önceki mesajlarımı geri getirmek veya görmek istiyorum mümkün müdür? Bir yıl önce samsung kullanıyordum ama şuan ıphone kullanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

cansuyildirim cansuyildirim (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp sohbet geçmişlerini yedekler ve saklar. Ancak sohbet geçmişleri telefonunuza yedeklenir. Bu nedenle telefonunuzu değiştirdiyseniz mesajları geri getirmek maalesef mümkün değil.

    damlakoc damlakoc (1391)