WhatsApp eski yedekleri yükleme yapamıyorum. WhatsApp eski yedek yükleme nasıl yapılır?

Telefon numaramı değiştirdim ancak whatsapp'ta eski numaramı kulanıyodum bugün eski numaramı kullandığım  whatsapp bi kaza sonucu silindi haliyle eski numarama olan erişimimide kaybettiğim için tekrardan eski hesabıma erişemedim bende yeni numaramla whatsapp açtım ancak eski yedeklerimi yüklemeye çalışırken "Sohbetleriniz bu yedekten geri yüklenemiyor. Sohbetlerinizi daha eski bir yedekten geri yüklemek ister misiniz?" böyle bir hatayla karşılaştım eski yedek dosyam ve onun şifre çözücü anahtarı bulunuyor bu mesajlarımı yeni numarama nasıl aktarabilirim. Whatsapp'a yardım için mail attığım da ise resimdeki gibi bir mail attılar. http://prntscr.com/jy2ycc

craoput craoput (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eski numaranıza ait WhatsApp hesabındaki yedekleri farklı numaralı bir WhatsApp hesabına aktaramazsınız. Güvenlik gereği böyle bir kısıtlama var. Numaralar aynı olmak zorunda.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu güvenliği aşmanın bir yolu yokmu eski numara kapandı. craoput 5 yıl önce
    • Kural böyle. Bir şey yapamayız. @craoput omercik 5 yıl önce