Whatsapp: Fotoğraf gönderemiyorum

Whatsapp ile fotoğraf gönderemiyorum. Herhangi bir hata mesajı vermiyor. Whatsapp ile fotoğraf gönderme işlemi başladığında kendiliğinden iptal oluyor.

Whatsapp ile neden fotoğraf gönderemiyorum?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sizde benim gibi Whatsapp ile fotoğraf gönderemiyorsanız telefon hafızanız dolmuş olabilir.  Bugün yaşadığım ve çözümünü sonradan bulduğum Whatsapp ile fotoğraf gönderememe sorununun kaynağı cep telefonunuzun belleğinin dolmuş olması olabilir.

    Whatsapp Fotoğraf gönderemiyorum sorununun çözümü için telefonunuzda yer açmanız gerekecektir.

    Whatsapp gönderdiğiniz fotoğrafları gönderilenler klasörüne kaydeder. Eğer gönderilen klasörüne fotoğrafları bir sebepten kaydedemiyorsa, telefonunuzda yer kalmadığında bu durum oluşur, fotoğraf gönderme işlemi başarısız olur ve whatsapp ile fotoğraf gönderemezsiniz.

    Cep telefonunuzdan bazı dosyaları ve resimleri silerek whatsapp ile tekrardan fotoğraf göndermeye başlayabilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)