Whatsapp gecici olarak kullanilamiyor hatasını nasıl çözerim?

Arkadaslar whatsapi silip tekrar yukledim 5 dk sonra tekrar deneyin whatsapp gecici olarak kullanilamiyor yazisi ile karsilasiyorum 8 saat oldu hala ayni uyari geliyor ne yapmaliyim bilginiz var mi tesekkur ederim

kullanici10238 kullanici10238 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp kullanılamıyor hatasını bir şey yaparak çözemezsiniz. Bu hata sunucu taraflı olduğu için, yani WhatsApp'ın kendisinden kaynaklı olduğu için çözümü de WhatsApp yetkililerinin sorumluluğu altında.

    Yapmanız gereken tek şey beklemek. WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor hatası kısa süre içerisinde düzelecektir diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)