WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor

Telefon değiştirdim WhatsApp açmaya çalışıyorum hata veriyor. WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen 5 dakika sonra tekrar deneyin hatası veriyor. Ne yapmalıyım?

WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor hatasını nasıl çözerim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor hatası neyden kaynaklı?

    WhatsApp'ta dünya genelinde bi sunucu problemi yaşanıyor. WhatsApp'a numaranızla kayıt olurken "geçici olarak kullanılamıyor" hatası almanızın sebebi budur.

    WhatsApp tarafında yaşanan teknik hatalardan dolayı kayıt olamıyorsunuz.

    WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor hatasını nasıl çözerim?

    WhatsApp kullanılamıyor hatasını bir şey yaparak çözemezsiniz. Bu hata sunucu taraflı olduğu için, yani WhatsApp'ın kendisinden kaynaklı olduğu için çözümü de WhatsApp yetkililerinin sorumluluğu altında.

    Yapmanız gereken tek şey beklemek. WhatsApp geçici olarak kullanılamıyor hatası kısa süre içerisinde düzelecektir diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)