Whatsapp geçmişini nasıl silebiliriz

''Telefondaki whatsapp mesajlarını tamamen silmek için ne yapmam gerekiyor. Sildikten sonra daha hiç bir yerden ulaşılsın istemiyorym yardımcı olursanız teşekkür ederim'' ...

ayhank ayhank (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatApp geçmişini temizlemek için yedekl dosyaları silmelisiniz.

    WhatApp düzenli olarak konuşmaları yedekler. Bu yedekler Android telefonlarda /sdcard/WhatsApp/Databases yolunda yer alır.

    /sdcard/WhatsApp/Databases altındaki msgstore.db.crypt7 ve msgstore.db.crypt8 gibi tüm dosyaları silerseniz yedekleri dolayısı ile WhatsApp geçmişini silmiş olursunuz.

    cemkara cemkara (4215)