WhatsApp google drive yedekleme nasıl geri yüklenir?

Whatsapp mesajlarımı 1 senedir her gün Google Drive'a yedekliyordum fakat yaklaşık 1 hafta önce telefon hafızası olmadığı için yedeklemeyi atladım ve tüm mesajlarım silindi. Google Drive sadece 1 haftalık yedekleri geri getirebiliyormuş ama yedekleme boyutuna baktığımda 2.5 gb gösteriyor 1 haftada bu kadar mesaj birikmesi pek mümkün değil, bu eski mesajlarımın durduğu ve geri yükleyebileceğim anlamına mı geliyor? Eğer drivedan yükleyemiyorsam mesajlarımı geri alabilmemin alternatif bir yolu var mı? Bu arada telefonum android. Vereceğiniz cevaplar benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim.

elif35 elif35 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Google Drive üzerinde 2.5GB veri varda bütün verileriniz yedeklenmiş demektir.

      https://drive.google.com/drive/my-drive adresi üzerinden Google Drive verilerinize bakın. Ne tür dosyalar var? Burada DB.CRYPT12 gibi dosyalar varsa yedeğiniz var demektir.

      Bu dosyaları bir dosya yönetici ile sdcard/WhatsApp/Databases yoluna kopyalamalı daha sonra WhatsApp'ı kaldırmalı ve yeniden yüklemelisiniz.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

      • DB.CRYPT12 gibi dosyalar yok, sadece Whatsapp yedeklemesi ve en son yedekleme tarihi gözüküyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor anlatırsanız çok sevinirim elif35 5 yıl önce
      • @elif35 bunlar klasörlerdir. O klasörlerde dosyalar olmalı. Ekran görüntüsü yollayabilirseniz iyi olur. murat 5 yıl önce
      • http://hizliresim.com/Z3YbP0 elif35 5 yıl önce
      • @elif35 Çöp kutusuna bakın. Silinen yedekler orada olabilir. 2.5GB nereden geliyor onu bulmanız lazım. murat 5 yıl önce