WhatsApp görüntülü konuşma nasıl kayıt edilir?

Whatsapp ile görüntülü konuşma yaparken bunu telefona kaydedebilir miyim? Whatsapp'ın görüntülü konuşmayı kaydetmek için bir seçeneği var mı?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp kendi içinde görüntülü konuşmayı kaydetmek için bir özellik sunmuyor. Ayrıca görüntülü konuşma yada sesli konuşmanın kayıt edilmesi için karşı tarafın rızasının olması gerekir.

    Telefon için herhangi bir ekran görüntüsü kaydedici ile ekran Whatsapp görüntülü araması kayıt edilebilir.  Mesela
    DU Recorder - Screen Recorder, Video Recorder :
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DUrecorder.screenrecorder.videorecorde&hl=tr&gl=US

    Du Recordor ile Whatsapp görüntülü aramaları kayıt altına alınabilir. Telefondaki ekran kaydedici uygulamalar telefondaki herhangi bir işemi kayıt için kullanılabilir.

    hakan hakan (15424)